logo AP autodíly

+420 777 211 705

+420 541 228 001

Jandáskova 24a

621 00 Brno

ME A3316 MEGUIARS Quik Detailer - přípravek pro lubrikaci claye, 473 ml ACI

ME A3316 MEGUIARS Quik Detailer - přípravek pro lubrikaci claye, 473 ml ACI
334
 • Kód výrobce: ME A3316
 • Objednací kód: 09889-MEA3316
 • Název: MEGUIARS Quik Detailer - přípravek pro lubrikaci claye, 473 ml
 • Ean: 0
 • SLEVA 0 % z ceny na prodejně: 334

Pravidelná údržba laku je velmi důležitá pro jeho trvalý lesk a perfektní kondici, stejně jako pro dlouhé trvání ochranné voskové vrstvy.

Detailery od společnosti Meguiar's jsou určeny pro bezpečné odstranění lehkých nečistot z povrchu karoserie a splňují nejpřísnější nároky na špičkový vzhled, posílení voskové vrstvy i podpory lesku lépe než ostatní konkurenční přípravky. Proto dopřejte svému laku jen tu nejlepší pravidelnou péči detailery Meguiar's!

Věnujte svému autu 5 minut denně nebo 30 minut týdně a bude stále vypadat jako nové! Pravidelné používání detaileru je základem pro trvalý perfektní vzhled Vašeho vozu! Nebo jak říká sám Barry Meguiar, prezident společnosti Meguiar's: "Častá péče o auto je snadná péče o auto!"

Detailer je unikátní přípravek, který je určen pro odstranění lehkých nečistot z povrchu karoserie mezi pravidelným mytím. Díky pokročilé technologii svůj lak při odstranění nečistot nepoškrábete.

Tento detailer je, jako jediný z celé řady přípravků Meguiar's, vhodný pro lubrikaci povrchu při dekontaminaci laku clayem.

Jedinečné složení detaileru zajistí, že účinně a přitom šetrně odstraníte z povrchu laku nečistoty, jakými mohou být prach, pyl, ptačí trus, zaschlé kapky vody (např. po dešti nebo projetí louží), silniční nečistoty a další.

Co detailer obsahuje?

 • Lubrikanty - kluzné částice, díky kterým nečistoty sklouznou z povrchu laku a nikterak jej nepoškodí a nepoškrábou
 • Optické rozjasňovače - příměsi, které podporují perfektní vzhled Vašeho laku
 • Voskové příměsi - aktivní posílení ochranné vrstvy spolu s odstraněním nečistot významně prospívá prodloužení životnosti voskové ochrany laku

Chcete vědět ještě víc? Podívejte se na video zaměřené na Meguiar's Quik Detailery:

Který detailer je pro Vás nejvhodnijší?

 • Meguiar's Quik Detailer - Základní detailer, který je jako jediný ureen pro lubrikaci laku pod kostku claye!
 • Meguiar's Gold Class Premium Quik Detailer> - Díky obsažené poírodní karnaubi je ideální volbou zejména pro majitele tmavých vozu, kteoí chtijí kromi šetrného odstraniní lehkých neeistot docílit efektního "mokrého" vzhledu laku s hlubokým leskem.
 • Meguiar's NXT Generation Speed Detailer - Ideální poípravek pomirem cena / výkon. Spojuje v sobi všechny základní vlastnosti ostatních detaileru, je vyroben moderní nanotechnologií EPS (Engineered Polymers Synthetic) a ze špiekových detaileru je cenovi nejvýhodnijší.
 • Meguiar's Ultimate Quik Detailer - Nejmodernijší nantechnologie HPT (Hydrophobic Polymer Technology) zajiš?uje maximální úeinek detaileru ve všech ohledech. Detailer z oady Ultimate nejúeinniji peeuje o perfektní vzhled laku, nejvíce posiluje voskovou vrstvu a nejlépe pomáhá odpuzovat vodu. Je tak ideální volbou pro každého, kdo chce svému vozu dopoát tu nejlepší možnou péei mezi pravidelným mytím.

Všechny detailery jsou vhodné pro všechny typy i barvy laků a jsou vhodné i pro matné laky či wrapové fólie.

Historie:

Společnost Meguiar's vyvinula v roce 1981 nový, jedinečný produkt, který definoval zcela novou kategorii na trhu s autokosmetikou - produkty pro rychlou, pravidelnou a nenáročnou údržbu karoserie, dnes známé jako "detailery".

Meguiar's Detailer (v roce 1981 ještě pod názvem Meguiar's Trigger Wash) byl prvním produktem svého druhu na světě, a rozšířil tak možnosti péče nejen o automobily do oslnivých, do té doby nepoznaných rozměrů. Díky společnosti Meguiar's tak mají již více než 30 let všichni automobiloví nadšenci možnost starat se o svůj vůz i mezi pravidelným mytím a přitom prospívat jeho vzhledu i ochraně.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací