logo AP autodíly

+420 777 211 705

+420 541 228 001

Jandáskova 24a

621 00 Brno

ME G14422 MEGUIARS Ultimate Quik Detailer - přípravek pro odstranění lehkých nečistot 650 ml ACI

ME G14422 MEGUIARS Ultimate Quik Detailer - přípravek pro odstranění lehkých nečistot 650 ml ACI
558
 • Kód výrobce: ME G14422
 • Objednací kód: 09889-MEG14422
 • Název: MEGUIARS Ultimate Quik Detailer - přípravek pro odstranění lehkých nečistot 650 ml
 • Ean: 0
 • SLEVA 0 % z ceny na prodejně: 558

Detailer je unikátní přípravek, který je určen pro odstranění lehkých nečistot z povrchu karoserie mezi pravidelným mytím. Díky nejmodernější polymerové technologii HPT (Hydrophobic Polymer Technology), která zároveň splňuje označení nanotechnologie, svůj lak při odstranění nečistot nepoškrábete. Tajemství spočívá ve vysokém povrchovém napětí, které vytvářejí revoluční polymery. Výsledkem je vysoce kluzný ochranný film a neuvěřitelné „korálkování“ vody. Vaše utěrka se bude téměř vznášet po povrchu karoserie.

Technologie syntetických polymerů navíc poskytuje laku efektní "plastický" vzhled a extrémní hloubku.

Jedinečné složení detaileru zajistí, že účinně a přitom šetrně odstraníte z povrchu laku nečistoty, jakými mohou být prach, pyl, ptačí trus, zaschlé kapky vody (např. po dešti nebo projetí louží), silniční nečistoty a další.

Co detailer obsahuje?

 • Lubrikanty - kluzné eástice, díky kterým neeistoty sklouznou z povrchu laku a nikterak jej nepoškodí a nepoškrábou
 • Optické rozjasoovaee - poímisi, které podporují perfektní vzhled Vašeho laku
 • Voskové poímisi - aktivní posílení ochranné vrstvy spolu s odstraniním neeistot významni prospívá prodloužení životnosti voskové ochrany laku


 

Chcete vidit ješti víc? Podívejte se na video zamioené na Meguiar's Quik Detailery:

Který detailer je pro Vás nejvhodnijší?

 • Meguiar's Quik Detailer - Základní detailer, který je jako jediný ureen pro lubrikaci laku pod kostku claye!
 • Meguiar's Gold Class Premium Quik Detailer> - Díky obsažené poírodní karnaubi je ideální volbou zejména pro majitele tmavých vozu, kteoí chtijí kromi šetrného odstraniní lehkých neeistot docílit efektního "mokrého" vzhledu laku s hlubokým leskem.
 • Meguiar's NXT Generation Speed Detailer - Ideální poípravek pomirem cena / výkon. Spojuje v sobi všechny základní vlastnosti ostatních detaileru, je vyroben moderní nanotechnologií EPS (Engineered Polymers Synthetic) a ze špiekových detaileru je cenovi nejvýhodnijší.
 • Meguiar's Ultimate Quik Detailer - Nejmodernijší nantechnologie HPT (Hydrophobic Polymer Technology) zajiš?uje maximální úeinek detaileru ve všech ohledech. Detailer z oady Ultimate nejúeinniji peeuje o perfektní vzhled laku, nejvíce posiluje voskovou vrstvu a nejlépe pomáhá odpuzovat vodu. Je tak ideální volbou pro každého, kdo chce svému vozu dopoát tu nejlepší možnou péei mezi pravidelným mytím.
Všechny detailery jsou vhodné pro všechny typy i barvy laku a jsou vhodné i pro matné laky ei wrapové fólie.

Historie:

Spoleenost Meguiar's vyvinula v roce 1981 nový, jedineený produkt, který definoval zcela novou kategorii na trhu s autokosmetikou - produkty pro rychlou, pravidelnou a nenároenou údržbu karoserie, dnes známé jako "detailery".

Meguiar's Detailer (v roce 1981 ješti pod názvem Meguiar's Trigger Wash) byl prvním produktem svého druhu na sviti, a rozšíoil tak možnosti péee nejen o automobily do oslnivých, do té doby nepoznaných rozmiru. Díky spoleenosti Meguiar's tak mají již více než 30 let všichni automobiloví nadšenci možnost starat se o svuj vuz i mezi pravidelným mytím a poitom prospívat jeho vzhledu i ochrani.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací