logo AP AUTODÍLY s. r. o.

+420 777 211 705

+420 541 228 001

Jandáskova 24a

621 00 Brno

logo TRW

TRW

TRW

TRW je pátou divizí společnosti ZF, která se svými 138 000 zaměstnanci patří mezi přední společnosti automobilového průmyslu. 

TRW v naší nabídce

TRW představení

ZF TRW Česká republika

ZF TRW je pátou divizí společnosti ZF, která se svými 138 000 zaměstnanci patří mezi přední společnosti automobilového průmyslu. 

Pro více podrobností o ZF TRW se podívejte na sekce jednotlivých závodů.

Představení společnosti

TRW Autoelektronika s.r.o. je jedním z předních světových výrobců plastových a kovových spínačů a elektronických modulů pro automobilový průmysl v různých modifikacích, podle funkce (ovládání světel, zrcátek, oken, topení), způsobu ovládání (tlačítkové, otočné), určení (osobní, nákladní vozy), materiálu (převážně kovové, plastové), umístění (kokpit, motor. prostor, převodovka, apod.). 
V benešovském závodě a jeho provozu ve Zruči nad Sázavou pracuje v současné době kolem 650 zaměstnanců. Největšími zákazníky jsou Mercedes, Fiat, Volkswagen, Ford, Škoda a Audi.
Systém řízení jakosti je v TRW Autoelektronika s.r.o. certifikován podle technické specifikace pro automobilový průmysl ISO/TS 16949. Společnost je i zároveň držitelem ocenění Ford Q1. 
V souladu se systémem neustálého zlepšování je naše firma TRW Autoelektronika s.r.o. certifikována podle mezinárodní normy ISO 14001, jejíž hlavním cílem je podporovat ochranu životního prostředí. 
V září roku 2000 zahájila firma TRW Autoelektronika s.r.o. činnost ve svém provoze ve Zruči nad Sázavou. Během krátké doby zde vznikly desítky pracovních příležitostí pro zaměstnance, převážně ve výrobě a technických profesích. 
Svým zaměstnancům nabízí TRW Autoelektronika s.r.o. dynamické prostředí automobilového průmyslu a perspektivu do budoucna. 

 

TRW Frýdlant

TRW Automotive Czech s.r.o.

Aftermarket Operations Frýdlant

 

TRW Automotive Czech s.r.o., Aftermarket Operations Frýdlant se zabývá výrobou brzdových kotoučů a repasí brzdových systémů a systémů řízení pro významné světové automobilky a nezávislý trh.

 

 

Foto TRW Frýdlant  TRW Frýdlant

Úvod

 

TRW Automotive Czech s.r.o. Jablonec nad Nisou se zabývá vývojem, výrobou a prodejem brzd včetně brzdových komponentů pro světové automobilky.

 

Historie firmy je spjata s rokem 1952 kdy v Autobrzdy n.p. začala výroba brzd  pro osobní, nákladní a užitkové vozy.

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací