×

Historie hledání

Airthereal MA10K-PRODIGI 10 g / h Ean: 4897093831408

 • Kód výrobce: MA10K , MA10K-PRODIGI ,
 • Objednací kód: 09169-MA10K
 • Název: Airthereal MA10K-PRODIGI 10 g / h
 • Ean: 4897093831408
 • ZLEVNĚNO --36 % z ceny na prodejně: 4 490
 • 6 095 5 037

Profesionální generátor ozónu Airthereal MA 10K-PRODIGI je určený i pro komerční použití a využívá vysoko oxidační a dezinfekční vlastnosti ozonu, které se užívají po celém světě k boji proti bakteriím, virům a dalším mikroorganismům. Ozonový generátor ozonátoru se používá pro údržbu klimatizačních zařízení, dezinfekci automobilů, autobusů, kanceláří, ordinací a obytných místností. Generátor ozonu Airthereal MA 10K-PRODIGI je vhodný i pro průmyslové použití a nabízí solidní poměr  výkon / cena za rozumnou cenu. K výrobě ozónu dochází pomocí „ tichých " korona výbojů přeměnou molekul kyslíku O2 na nestabilní molekuly ozonu O3, který díky silné oxidaci zlikviduje v místnosti veškeré zápachy od kouře, potu, zatuchlosti, plísní, inkontinence, proleženin, zvířat, spálenin apod. Ozón je účinný při likvidaci plísní, bakterií, virů, alergenů a různého typu hmyzu. Generátor ozonu MA 10K-PRODIGI má jednoduché digitální ovládání s 5 tlačítky na ovládacím panelu a dobře čitelným LCD displejem můžete váš generátor ozónu používat během několika sekund.

Použití generátoru

 • odstranění pachů, likvidace bakterií, virů, plísní, hub a roztočů
 • dezinfekce vozidel, autobusů, obytných vozidel
 • dezinfekce klimatizací
 • dezinfekce kanceláří, ordinací, sklepů a bytových místností
 • dezinfekce hotelových a nemocničních pokojů 
 • odstraňování zápachů od potu, inkontinence, proleženin, zápachů od zvířat, zápachů od plísní a zatuchlosti
   

Parametry generátoru

Model : Airthereal MA 10K-PRODIGI - 10000 mg / h s hlučností do 45 Db

Napájecí napětí : 230 VAC
Spotřeba energie : 50 W 
Způsob výroby ozónu : koronový výboj
Napájecí plyn : okolní vzduch
Rozměr výrobku : 23.7 x 18 x 17.5 cm
Hmotnost : 3.4 kg
Pouzdro : kovové ( nerezová ocel )
Použití : hotelové pokoje, restaurace, kanceláře, ordinace, byty, automobily
Pracovní režimy : digitální nastavení času 0 minut až 12 hodin
Pracovní prostředí : vzduch
Výnos ozónu : 10.000 mg / h ( 5 stupňů výkonu  - 2 / 4 / 6 / 8 / 10 g ) 
Certifikát : CE
Doba životnosti : ~ 20000 h

 

Bakterie a viry usmrcené ozonem

Aspergillus Niger
Bacillus Bacteria
Bacillus Anthracis
Bacillus cereus
B. cereus
Bacillus subtilis
Bacteriophage f2
Botrytis cinerea
Candida Bacteria
Clavibacter michiganense
Cladosporium
Clostridium Bacteria
Clostridium Botulinum Spores
Coxsackie Virus A9
Coxsackie Virus B5
Diphtheria Pathogen
Eberth Bacillus.
Echo Virus 29

E-coli
Encephalomyocarditis Virus
Endamoebic Cysts Bacteria
Enterovirus Virus
Fusarium oxysporum f.sp. lycopersici
Fusarium oxysporum f.sp. melonogea
GDVII Virus
Hepatitis A virus
Herpes Virus
Influenza Virus
Klebs-Loffler Bacillus
Legionella pneumophila
Luminescent Basidiomycetes
Mucor piriformis
Mycobacterium avium
Mycobacterium foruitum
Penicillium Bacteria

Phytophthora parasitica
Poliomyelitis Virus
Poliovirus type 1
Proteus Bacteria
Pseudomonas Bacteria
Rhabdovirus virus
Salmonella Bacteria
Salmonella typhimurium
Schistosoma Bacteria
Staph epidermidis
Staphylococci
Stomatitis Virus
Streptococcus Bacteria
Verticillium dahliae
Vesicular Virus

 

Co je ozon?

ozón je forma kyslíku, který má spíše než tři atomy v molekule dva atomy kyslíku, ale rychle se rozkládá a změní na kyslík. To bylo objeveno v 1840 Christian Friedrich Schönbein.

Jak se tvoří ozón ?

Existují dva způsoby, jak produkovat ozon ... ultrafialové UV záření a výbojové. Většina zařízení používá metodu koronového výboje k simulaci atmosférických výbojů. Zařízení využívající UV je neúčinné a nákladné.

Jak používáme ozon ?

ozón je jedním z nejsilnějších oxidačních a dezinfekčních prostředků a zabíjí bakterie E. coli, Listeria, Salmonella, Giardia a Cryptosporidium účinněji než běžné dezinfekční prostředky, jako chlor .. Ve skutečnosti, ozon zabíjí E.coli více než 3000 krát rychlejší než chlor. Po generování se OZON dostanete do  koberců, záclon, nábytku atd. Když je další atom kyslíku rozdělen na molekuly ozonu, následuje dezinfekce a oxidace. Jako dezinfekční prostředek tyto atomy rychle zničí bakterie, plísně a nepříjemné pachy

Je ozón bezpečný ?

ano, ale klíčování je moderování. Ozon ve velmi vysokých koncentracích může dráždit sliznice a dýchací cesty. Produkce ozonu v bezpečném a mírném množství čistí vzduch, počet gramů ozonu se změří na metry čtvereční. Před použitím generátoru ozónu si přečtěte přiložené pokyny dodané s každým zařízením. Ozón může zhoršit astma. Po vyčištění místnosti ozonem by měly být odvětrány min. 3 hodiny

Jak můžete měřit koncentraci ozonu ?

existuje řada dostupných mechanických metod, nejčastější a nejúčinnější jsou Draegerovy trubice. 

Jak dlouho ozón vydrží ?

jakmile se ozon vytvoří v generátoru a rozptýlí se v místnosti, rychle se rozpadne zpět na kyslík. V této fázi dochází k několika procesům: ( změny kyslíku ) v důsledku chemické nestability ozonu. Zrychlení tohoto procesu nastává díky přítomnosti takových faktorů, jako jsou : stěny, koberce atd., které stimulují proces rozkladu. Při oxidaci organických látek způsobujících zápach, který odstraňuje ozón, bakterie, které opět spotřebovávají ozon v oxidačních reakcích. Navíc samotný ozon má poločas, což znamená, že " volný " se vrátí kyslíku do max. 30 minut, ve výši rovnající se polovině jeho úrovně. To znamená, že po každých 30 minutách je méně ozónového zbytku, což je blíže geometrické sekvenci. V praxi je poločas rozpadu obvykle nižší než 30 minut, v závislosti na teplotě, koncentraci bakterií a kontaminaci vzduchem. Intenzivní koncentrace ozonu netrvá dlouho ... prostě serozloží  a zmizí.

Kde se ozon používá?

tyto čističe vzduchu používají léta odborné firmy k odstraňování následků požárů a záplav ve velkých hotelových řetězcích, doma, v kancelářích a ordinacích. 

Kam umístít generátor ozónu do místnosti ?

používáte-li ozon k čištění vzduchu, doporučuje se, aby byl ozonový filtr umístěn vysoko, aby nedocházelo k inhalaci ozónu přímo z přístroje.  Umístění přístroje vysokou pomáhá rovnoměrně rozptýlit ozon v místnosti. Ozón je těžší než vzduch, takže přirozeně spadne. Použití ventilátoru může také pomoci rozptýlit ozon v místnosti. V případě, že generátory ozónu budou použity v prázdné místnosti v ( šokové terapie ničí plíseň, bakterie nebo zápach ) je jednotka by měla být umístěna alespoň ve výšce stolu nikdy neumisťujte generátor ozónu na zem!

Jak často vyžaduje čištění ?

v těžkých pracovních podmínkách nebo v těžce kontaminovaných místnostech by měl být generátor ozónu použitý každé 2 až 3 týdny. V pokojích s klimatizací jednou za rok na začátku sezóny

Je ozón stejný jako "SMOG"?

ne ! " Smog " vzniká znečištěním ovzduší. Smog obsahuje malé množství ozonu, je z velké části složen ze škodlivých chemikálií, jako je oxid uhelnatý. 

Jak se tvoří ozón a jak se liší od chlóru ?

v množstvích potřebných pro čištění vody není zřejmá vůně, chuť a barva. To není dráždivé pro lidi a vybavení. Ozón čistí vodu a vzduch velmi rychle a efektivně, 3000 krát rychleji než chlór. Ozon nezanechává žádné vedlejší produkty kromě čistého kyslíku.

Jak ozón pracuje pro čištění vody nebo ovlivňuje vzduch, který dýcháme ?

množství ozónu generovaného ozonovým generátorem je pro normální atmosféru, ve které žijeme po rozpuštění ve vodě, nerelevantní, ozon je velmi bezpečný. , Nadbytečný ozón se rychle vrací do kyslíku. Poznámka: Nevdechujte koncentrovaný ozon.

Jaký by měl být olivový olej k ozonu ?

podle výzkumu Hulda Clark- doporučuje použití ozonated olivového oleje pro vnitřní použití částečně jako součást léčby jater a za účelem odstranění PCB z těla (s 2 lžíce olivového oleje částečně ozonated třikrát denně po dobu 2-3 týdnů). Částečně ozonovaný olivový olej si zachovává své vlastnosti, které jsou ceněny jako fantastický kondicionér na pokožku.

Ozón - běžná sterilizační látka

ozon ( O), který je aktivnější než molekuly kyslíku (600 krát účinnější než chlor), účinně oxiduje. Jeho oxidace se běžně používá při sterilizaci, odstraňuje bakterie, odstraňuje toxické pachy. Ozon je uznáván jako účinný prostředek pro sterilizaci po celém světě. Jeho schopnost sterilizovat je dvakrát vyšší než chlor. Kromě toho se po sterilizaci snižuje na kyslík, chemikálie to nedokáže

 

Upozornění pro používání generátoru

 • generátor ozonu je určen pro opakované ošetřování místností a nesmí být používán za současné přítomnosti osob, zvířat a rostlin!
 • toto zařízení nenahrazuje mytí, vysávání nečistot nebo praní a tepování tkanin.
 • tento typ generátoru není určen pro ozonování vody, pouze vzduchu.
 • nikdy nepoužívejte Ozonlife v nadměrně vlhkém interiéru ( např. po čištění vozidel mokrou cestou )! Nadměrná vzdušná vlhkost ( nad 75% ) by mohla být zdrojem koroze výbojové desky generátoru ozonu, došlo by ke zkrácení životnosti generátoru a k možné tvorbě oxidů dusíku a kyseliny dusičné!

 

Rychlý návod k použití 

 • Zařízení umístěte do prostoru, který chcete ošetřovat a zapojte do zásuvky pro 220V.
 • Uzavřete všechna okna a dveře.
 • Nastavte na časovači požadovaný čas pro ošetřování, zařízení začne vytvářet ozon.
 • Opusťte prostor.
 • Po vypršení času aplikace masivně místnost vyvětrejte po dobu alespoň 40 minut, než ji budete moci znovu používat.
 • V případě, že zápach stále ještě přetrvává, proces od bodu 3. zopakujte.
Napájení: kabelem 230 V
Pracovní prostředí: vzduch
Výnos ozonu: 10.000 mg / h

Doporučené produkty

Doprava Zdarma!
Airthereal MA5000 5 g / h

Airthereal MA5000 5 g / h

Generátor ozónu Airthereal MA 5000 využívá vysoko oxidační a dezinfekční vlastnosti ozonu, které se užívají po celém světě k boji proti bakteriím, virům a dalším mikroorganismům. Ozonový generátor ozonátoru se používá pro údržbu klimatizačních zařízení, dezinfekci automobilů, autobusů, kanceláří, ordinací a obytných místností. Generátor ozonu Airthereal MA 5000 je vhodný i pro průmyslové použití a nabízí solidní poměr výkon / cena za rozumnou cenu. K výrobě ozónu dochází pomocí tichých korona výbojů přeměnou molekul kyslíku O2 na nestabilní molekuly ozonu O3, který díky silné oxidaci zlikviduje v místnosti veškeré zápachy od kouře, potu, zatuchlosti, plísní, inkontinence, proleženin, zvířat, spálenin apod. Ozón je účinný při likvidaci plísní, bakterií, virů, alergenů a různého typu hmyzu Napájení: kabelem 230 V Pracovní prostředí: vzduch Výnos ozonu: 5.000 mg / h
3 101
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací