×

Historie hledání

logo BREMBO

BREMBO

BREMBO

Brembo si jistě všichni automobilový a motocyklový uživatelé spojí jako výrobce brzdový systémů a komponent. Společnost má své závody na 3 kontinentech v 16 zemích. Firma vznikla v roce 1964 a po několika letech se zviditelnila i na poli Formule 1, kde se stala dodavatelem brzdový komponent pro stáj Ferrari. Své výrobky uplatňuje i ve světě motorek. Brembo je schopno nabídnout kompletní portfolio v oblasti brzdového systému. V roce 2010 založila novo značku Bybre v Indii, která se zabývá brzdovými systému pro jízdní kola a motocykly s malým objemem. Brembo je vždy o krok napřed před svými konkurenti. Je velmi aktivní při výzkumu a vývoji inovativních materiálů (např. karbon-keramických brzd).

BREMBO představení

Skupina má 10 000 spolupracovníků téměř 10% z nich jsou inženýři a výrobci specializovaní na výzkumu a vývoji.

Brembo je světovým lídrem v oblasti návrhu, vývoje a výroby brzdových systémů a komponentů pro automobily, motocykly, průmyslová vozidla a stroje, pro trh s OE, aftermarket a racing. Nově také ve vývoji a výrobě bezpečnostních systémů.
Brembo zaručuje maximální bezpečnost a komfort a zlepšuje výkonnost výrobku díky integraci procesů a optimalizaci celého výrobního cyklu, od počátečního designu a odlitku z litiny nebo hliníku až po montáž, testování a simulace na zkušebně , trati a silnici.
Brembo neustále hledá nové technologie, nové materiály, nové tvary a nové trhy. Vysoká výkonnost produktu je vśledkem hledáním jedinečného stylu v souladu s konstrukcí vybavených vozidel.
Výzkum v Brembo se uskutečňuje ve Výzkumném a vývojovém středisku, které se od roku 2002 podílí také v mechatronice, což je věda, která kombinuje mechaniku, elektroniku a informatiku.
Rostoucí aplikace ekologicky kompatibilních technologií, recyklace všech materiálů používaných ve výrobním procesu a systematické předcházení všem formám znečištění svědčí o závazku Brembo chránit životní prostředí. Pro společnost Brembo je pracovní síla každého jednotlivce považována za neocenitelnou hodnotu která která ve výsledku vede ke společným úspěchům - Brembo funguje jako jeden skvělý tým.
Brembo prodává své výrobky v 70 různých zemích a má výrobní místa v Itálii, Velké Británii, Polsku, České republice, Španělsku, Německu, Brazílii, Argentině, USA, Mexiku, Číně a Indii. Výrobky jsou prodávány firmami umístěnými na hlavních prodejních trzích se sídlem ve Francii, Velké Británii, Švédsku, Rusku, USA a Japonsku.
 

Naši dodavatelé

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací